Zahrady, závlahy - Puchýř - Liberec

Zahrady, závlahy - Puchýř - Liberec


Návrhy zahrad, realizace a údržba zahrad

Zahrada je místo, kde se cítíte dobře, kde odpočíváte, relaxujete a čerpáte novou energii, a proto využijte našich dlouholetých zkušeností a odbornosti a starost o ni ponechte nám.

  • Návrhy zahrad

Při navrhování Vaší zahrady je naší prioritou Vaše přání. Bude nám potěšením zrealizovat Vaše představy. Náš kreativní tým navrhuje zahrady všech velikostí i kategorií - od těch nejmenších předzahrádek až po rozlehlé parky. Ke každému projektu přistupujeme vždy individuálně a to znamená, že Vaše zahrada bude skutečný originál. V souladu s Vašimi preferencemi lze zvolit styl provedení - např. anglický, italský, asijský, francouzský či jiný. Samozřejmě bereme v úvahu i to, aby Vaše nová zahrada byla citlivě typově zasazena do okolního prostředí.

Pokud sami ještě nemáte konkrétní představu, rádi Vás inspirujeme nebo Vám poradíme.

Vypracovaný návrh dodáváme ve 3D provedení, včetně položkového výčtu materiálu a cenové nabídky. Pokud realizací návrhu zahrady pověříte nás, máte tento návrh zcela zdarma.

Tip našeho týmu: Ideálním časem pro přípravu návrhu zahrady je zimní období, máte tak dostatek času na důkladné promyšlení a konzultace s odborníky.

  • Realizace zahrad

Zahradu vytváříme přesně podle odsouhlaseného návrhu. Naší snahou je, aby samotná realizace proběhla v co nejkratším časovém období, aby Vaše soukromí bylo narušeno co nejméně.
Máme k dispozici veškerou potřebnou techniku a rostlinný materiál pořizujeme výhradně od prověřených dodavatelů.
Naše práce je kvalitní a poskytujeme na ni záruku a i po jejím uplynutí s Vámi zůstaneme v kontaktu a k dispozici pro případnou konzultaci a péči.

  • Údržba zahrad

Každá zahrada samozřejmě potřebuje pravidelnou péči, jen tak bude stále zajímavá a krásná v každém ročním období. Nabízíme pravidelnou údržbu zeleně, jako např. střih, pletí, péči o trávník, péči o dřeviny, sadové úpravy, údržbu závlahových systémů, atd.

Rádi pro Vás vypracujeme celoroční plán údržby, ten může obsahovat komplexní pravidelnou péči o zahradu anebo jen jednotlivé intervence - záleží pouze na Vás.


Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat.
Nově pro Vás realizujeme i bazény, vířivé vany a infrasauny. Pro více informací navštivte naše nové stránky www.bazeny-biodesign.cz.ext

 

 

Realizace zahrady v Liberci

Realizace zahrady v Liberci

Realizace zahradního jezírka v Liberci

Realizace zahradního jezírka v Liberci

 

Realizace a výstavba zahradního altánu v Liberci


Realizace a výstavba zahradního altánu v Liberci